Přihlášení do členské sekce

Náš příběh

JAK TO MÁME DNES?

Přinášíme lidem kolem sebe možnost si uvědomit, skrze zápisník "Divoký a Vděčný", jak skvělý život mají. Každý může započít svou transformaci právě teď ať už skrze aplikaci na telefon nebo fyzický zápisník. Jsme vděční za to, že můžeme tuto transforamci přinášet. Proto vám DĚKUJEME. Kromě tohoto projektu vám přinášíme také transformační pohádku "Astrálek a planeta Moudrosti" o které se můžete více dozvědět zde. Vše, co vám nabízíme je založené na osobním rozvoji a napojení se na moudrost, kterou máme každý v sobě. 


Josef Lohacz

josef@navzdyvdecny.cz

Kateřina Kocanová

katka@navzdyvdecny.cz


NE VŽDY TO TAK BYLO

To, kde jsme teď, není náhoda, předcházelo tomu hodně věcí. Už odmala jsme byli hypnotizováni názory a myšlenkami, nejdřív jsme to všechno samozřejmě přijímali. "Hodní" rodiče nás učili co je dobré, co je špatné, co se smí a co se nesmí. Učili nás poslouchat pana doktora, paní učitelku ve školce, babičku, dědečka, zkrátka a dobře všechny možné okolo. Pak jsme šli do školy, kde v tom pokračovali učitelé a v neposlední řadě nám samozřejmě pomáhala televize. Člověk v tomto věku je lehce ovlivnitelný a proto snadno dá na názory ostatních a né sám na sebe.To se stalo i nám uvěřili jsme svému okolí víc než sami sobě. Koukáte na televizi a tam vám říkají, že na bolest hlavy je jednoznačně paralen, tak dlouho to omývají dokola, až tomu uvěříme. Tak dlouho nás masírují tím, že maso z Lidlu je nejkvalitnější, až nás ani nenapadne, že je zde i jiná cesta než jíst maso. Příběhů je million a ty se předávají z generace na generaci. Takové největší uvědomění jsme zažili na střední škole, kdy už toho bylo moc. Neustále nám někdo říkal co je pravda a co pravdou není. Co můžeme dělat a co dělat nesmíme. Na co potřebujeme povolení. Kdy máme vstávat a kdy jít spát. Začali jsme si všímat, že ti co nám radí, nejsou šťastní. Žijí životy, které je nenaplňují.

BOD ZLOMU

Rozhodli jsme se věnovat osobnímu rozvoji. Vydali jsme se na cestu zpět do sebe, do svého srdce. Uvědomili jsme si, že veškerou moudrost máme v sobě a měli jsme ji tam už jako děti, ale systém, ve kterém dnes žijeme, nám ji vzal. Probudili jsme se ze vší té manipulace a vstoupili do světa moudrosti.

Začali jsme tvořit transformační pohádky, skrze tyto pohádky může proudit láska, moudrost a poznání do srdcí malých i dospělých. Postupem času jsme do našeho repertoáru přidali také zápisník "Divoký a Vděčný". Naše poznání dnes sdílíme skrze knihy, hry a další skvělé věci, na kterých pracujeme. Kdyby nebylo “období temna”, které jsme zažívali, tak to dnes asi neděláme. Víme, že je na tom většina lidí podobně, jako jsme byli kdysi my, a právě těmto lidem pomáháme probudit se. Lidem nám podobně smýšlejícím pomáháme rozvíjet ty důležité hodnoty.

Obsahem našich produktů tedy jsou a vždycky budou láska, moudrost, poznávání, vesmír, dobrodružství, přátelství a porozumění. 

FACEBOOKOVÁ STRÁNKA ZDE, ABYCHOM SPOLU MOHLI KOMUNIKOVAT :-)