Přihlášení do členské sekce

Online programu

O programu

Online program Navždy Vděčný probíhá 14 dnů, naučí vás jak být vědomě vděčný za svůj život a naučí vás umění přijímat. Tento program jsme navrhli jak pro lidi, kteří již vědomě pracují s vděčností, tak pro lidi, kteří se nacházejí spíše v opačné fázi života a nejsou zcela spokojeni s tím, co mají, nebo kde jsou. Během 14 dnů se společně zaměřujeme na nejrůznější oblasti života, od zdraví až po peníze. 

Vděční lidé mají náskok, protože do jejich života velmi často přichází synchronicita. Události se pak odehrávají s lehkostí a život přestává být zápasem :-) 


Vyberte si variantu online programu

Gold
4900 Kč
1500 Kč
Jednorázově
Osobní koučink v rozsahu 3 hodin
Zápisník Navždy Vděčný
Členství v uzavřené skupině na Facebooku
Nadšení
Kromě zápisníku a členství v uzavřené skupině na Facebooku získáváte také osobní koučing v Praze, případně přes Skype, pokud nechcete nebo nemůžete do Prahy osobně. Opět platí 90ti denní garance vrácení peněz
Základ
Zdarma
Vykročení na cestu
Zjištění přínosu
Zkouška zápisníku
Pocit vděčnosti a radosti
Ukojení zvědavosti
Online program zdarma vás provede cestou transformace. Obsahuje pracovní sešity společně s tipy a návody. Vykročení na tuto cestu přinese ovoce v podobě života s menším nebo žádným odporem, otevřeným srdcem a synchronicitami :-)
0 lidí vstoupilo

Jsme si natolik jisti účinky programu Navždy Vděčný, že vám poskytujeme 90ti denní garanci vrácení peněz z jakéhokoliv důvodu. Zápisník nám klidně vraťte popsaný, pokud vám nefunguje. My říkáme, že funguje ;-)

Potřebujete se na něco zeptat?