Přihlášení do členské sekce

Zápisník "Navždy Vděčný"

Co je zápisník Navždy a Vděčný?

Zápisník je koncipován tak, aby během minuty či dvou mohl jeho uživatel zapsat to, za co je vděčný. Tím pádem si lépe dokáže uvědomit, co vše v životě má. Stačí se na to zaměřit a váš pocit spokojenosti roste. Nevěříte? Dáváme vám 90 dní záruku spokojenosti :-)

Zápisník je možný zakoupit v 25 barevných variantách, obsah je však stejný. Níže naleznete pár stran zápisníku pro představu.

Stáhněte si také aplikaci do mobilu a mějte zápisník vždy u sebe :)

Parametry zápisníku

  • Formát: A5
  • Počet stran: 225
  • Provedení: 25 barevných provedení
  • Na jak dlouho vydrží:  při vyplňování každý den - 90 dní

Jak vypadá zápisník uvnitř?

O autorech

Kateřina Kocanová
Kateřina Kocanová

Jsem žena, člověk, jemná bytost. Baví mě žít hru života. Baví mě se každý den učit a rozvíjet se k větší moudrosti a hlavně k radosti. Jsem autorkou transformačního zápisníku "Navždy Vděčný" a také píšu transformační pohádky pro děti a rodiče. Pohádky, které mezi nás vnáší více lásky. Baví mě inspirovat lidi skrze mou tvorbu. Můj příběh naleznete v záložce "náš příběh"

Josef Lohacz
Josef Lohacz

Žiji jak nejlépe dovedu a daří se mi skvěle, hlavně díky duchovním principům, které zároveň šířím skrze projekty www.astralek.cz a www.navzdyvdecny.cz. Žiji v době transformační. Informační doba je pryč, teď přichází čas informace použít, transformovat se díky nim. A proto tu jsem, je mým posláním šířit a napomáhat transformaci každého z nás ale i společnosti jako takové :-)

90 dní na vrácení peněz

Bez udání důvodu i popsaný

Pořiď si zápisník a začni na sobě pracovat hned