Přihlášení do členské sekce

Zápisník "Navždy Vděčný"

Co je zápisník "Navždy a Vděčný"?

Zápisník je koncipován tak, aby během minuty či dvou mohl jeho uživatel zapsat to, za co je vděčný. Tím pádem si lépe dokážete uvědomit, co vše v životě máte. Stačí se na to zaměřit a váš pocit spokojenosti poroste. Neveříte? Dáváme vám 90 dní záruku spokojenosti :-)

Parametry zápisníku

  • Formát: A5
  • Počet stran: 225
  • Provedení: 18 druhů
  • Na jak dlouho vydrží: min. 90 dní
Další styly

Jak vypadá zápisník uvnitř?

Najdi první minutu a zápisník si pořiď.

O autorech


Kateřina Kocanová
Kateřina Kocanová

Jsem žena, člověk, jemná bytost. Baví mě žít hru života. Baví mě se každý den učit a rozvíjet se k větší moudrosti a hlavně k radosti. Jsem autorkou transformačního zápisníku "Navždy Vděčný" a také píšu transformační pohádky pro děti a rodiče. Pohádky, které mezi nás vnáší více lásky. Baví mě inspirovat lidi skrze mou tvorbu. Můj příběh naleznete v záložce "náš příběh"

Josef Lohacz
Josef Lohacz

Žiji jak nejlépe dovedu a daří se mi skvěle, hlavně díky duchovním principům, které zároveň šířím skrze projekty www.astralek.cz a www.navzdyvdecny.cz. Žiji v době transformační. Informační doba je pryč, teď přichází čas informace použít, transformovat se díky nim. A proto tu jsem, je mým posláním šířit a napomáhat transformaci každého z nás ale i společnosti jako takové :-)