Přihlášení do členské sekce

Zápisník "Navždy Vděčný"

Co je to zápisník "Navždy Vděčný"?

Tento zápisník je pomůckou a nástrojem transformace v oblasti vděčnosti. To znamená, že jeho používáním se nevratně mění náš postoj k životu a světu okolo nás i uvnitř nás. Je to právě vděčnost, umění přijímat, která nás dělá uvědomělými lidmi. Otevírá naše srdce a napojuje nás zpět na zdroj. Během 90 dnů si uživatel zápisníku projde všemi oblastmi života a naučí se přijímat věci a být za ně vděčný. Stav bytí, který čeká v cíli, po vyplnění zápisníku, je stav, kde vše proudí jak má, v souladu a harmonii a kde člověku přichází do života přesně to, co potřebuje a co dokáže ocenit :-) Vydáte se na svou cestu transformace i vy?

Parametry zápisníku

  • Formát: A5
  • Počet stran: 225
  • Provedení: 18 druhů
  • Na jak dlouho vydrží: min. 90 dní

Další styly

Započněte svou transformaci programem Navždy Vděčný. Udělejte první krok teď.

O autorech


Kateřina Kocanová
Kateřina Kocanová

Jsem žena, člověk, jemná bytost. Baví mě žít hru života. Baví mě se každý den učit a rozvíjet se k větší moudrosti a hlavně k radosti. Jsem autorkou transformačního zápisníku "Navždy Vděčný" a také píšu transformační pohádky pro děti a rodiče. Pohádky, které mezi nás vnáší více lásky. Baví mě inspirovat lidi skrze mou tvorbu. Můj příběh naleznete v záložce "náš příběh"

Josef Lohacz
Josef Lohacz

Žiji jak nejlépe dovedu a daří se mi skvěle, hlavně díky duchovním principům, které zároveň šířím skrze projekty www.astralek.cz a www.navzdyvdecny.cz. Žiji v době transformační. Informační doba je pryč, teď přichází čas informace použít, transformovat se díky nim. A proto tu jsem, je mým posláním šířit a napomáhat transformaci každého z nás ale i společnosti jako takové :-)